פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אילן הלויפרטי יצירת קשר:

שד שאול מלך 8, תל אביב

בית אמות משפט (קומה 8)

טל’ 077-9974772

מידע חשוב נוסף

חזון האני מאמין של אתר תמ”א 38

לא תַעֲשׂוּ עָוֶל בַּמִּשְׁפָּט לֹא תִשָּׂא פְנֵי דָל וְלֹא תֶהְדַּר פְּנֵי גָדוֹל בְּצֶדֶק תִּשְׁפֹּט עֲמִיתֶךָ.

ויקרא יט, טו.

לכאורה, הפסוק מדבר על מציאות מובנת כיום כמובן מאליה לכל בר בי רב – ערך השוויון בפני החוק ובפני מערכת המשפט.

בימינו אנו, ערך זה, הגם שלא מופיע במפורש בחוק יסוד כבוד האדם וחירותו, קיבל מעמד חוקתי כזכות יסוד באמצעות פסיקתו העקבית של בית המשפט העליון.

לכאורה, יכולים היינו להקשות מה מקום מצא הכתוב לכתוב את המובן מאליו? הרי ברור שיש שאין להפלות בין “דל” ל”גדול” וברור שיש לשפוט בצדק ומדוע יש לכתוב זאת כלל שהרי ידוע שהתורה אינה כותבת את מה שאינה נצרכת אליו באופן מיוחד?

למעשה, לא סתם קבע הפסוק את קביעתו זו כיוון שגם המובן מאיליו עשוי חלילה שלא להתקיים משיקולים זרים, הן בתקופת המקרא והן בתקופתנו אנו ומבחינה זו לא חלו שינויים בעולם לאורך אלפי השנים האחרונות, לעולם יהיו אנשי ממון ושררה ואנשים פשוטים אשר הנגישות שלהם למשפט ולעשיית הצדק הנה פחותה.

משרדנו, רואה לעצמו לזכות ולחובה ליתן שירות משפטי לעילא לכל קהל לקוחותינו כאשר ציווי הכתוב לעשיית משפט צדק הנה נר לרגלנו בכל דרכנו.

משרדנו, מתמחה בתחום הנדל”ן בדגש על ייצוג קבלנים, יזמים ודיירים בתחום ההתחדשות העירונית של תמ”א 38 ומלווה עשרות פרויקטים באזור גוש דן רבתי. משרדנו נותן שירות משלב ניהול המו”מ ועד לסיום העסקה עד תומה עם מכירת מלא הדירות החדשות וסיום תיקון רישום הבית המשותף החדש.

אנו רואים לעצמנו זכות ליתן שירות לכל לקוחותינו.

זכות זו מתורגמת לעשייה יום יומית תוך שמירה על הקפדה על סטנדרטיים מקצועיים גבוהים, על מחשבה על הצרכים של לקוחותינו – כאנשים בעלי רצונות, יכולות מאווים, על הצורך המתמיד לשיפור מתמיד במלא ההיקף של המשמעות של “נתינת שירות לעילא”.

נשמח לעמוד אף לרשותכם בכל עת ולזכות וליתן אף לכם את השירותים המקצועיים והליווי האישי של משרדנו.

בברכה,

תומר יפת, עו”ד

נתן, ראט, יפת ושות’ – עורכי דין

*התוכן של אתר תמ”א 38 אינו תחליף לחוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי, אינו מתיימר להיות מדויק או מעודכן או מקיף. המסתמך על האתר, עושה זאת באחריותו.

לייעוץ מקצועי ראשוני ללא התחייבות 077-9974772
פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

מידע חשוב נוסף